Versace Bright Crystal

Versace Bright CrystalToaletní voda pro ženy Versace Bright Crystal představuje líbivou vůni, která vás nenechá jen tak postávat v koutě. Versace Bright Crystal umí být něžná a zaujme každou ženu, která si libuje v ovocně-květinových vůních. Parfém má lehký nádech pižma a důkazem neodolatelnosti vůně je fakt, že se Versace Bright Crystal zařadila mezi nejoblíbenější parfémy proslulé značky Versace.

Parfém si vás snadno podmaní a už nepustí. Hlavu tvoří ledový akord, yuzu a granátové jablko.

Srdcem parfému jsou květiny – magnólie, lotos a pivoňka. Ze základu se line nádech dřeva, pižma a ambry.

Versace Bright Crystal umí působit velice smyslně a k vám se donese jemnost a čistota. Nejprve ucítíte nádech citrusových plodů, které se ve své svěžesti přenesou k sladkým květinovým tónům. Versace Bright Crystal se nosí především během letního času – v teplejším období. Avšak kromě teplejších dnů se zcela perfektně vyrovná i s chladnějším časem a tím pádem parfém využijete po celý rok.

Toaletní vody pro ženy značky Versace Bright Crystal si mohou dovolit nosit ženy upnuté v pracovním kostýmku, i ženy sportovně založené. Dopřejte si výjimečnost schovanou v úžasném flakonu a provoňte si vaše všední i sváteční dny. Vtrhněte do neodolatelnosti romantické vůně, která se nebude nepříjemně vtírat do vašeho soukromí, ale stane se vaší průvodkyní něžných květin. Svěží květinová vůně Versace Bright Crystal vznikla a byla uvedena na trh v roce 2006.

Versace Bright Crystal je k dostání jako toaletní voda pro ženy o objemu 90 ml, 50 ml, 30 ml. Pořídit si můžete také vzoreček 1 ml. Pokud se vám vůně zalíbí, není problém doplnit toaletní vodu deostickem pro ženy o objemu 50 ml, sprchovým gelem pro ženy 200 ml, tělovým mlékem o objemu 200 ml,  deodorantem s rozprašovačem pro ženy o 50 ml nebo několika druhy dárkových sad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *