Touch of Pink

Touch of Pink

Touch of Pink

Parfémy se vás mohou dotknout svou vůní tak, že si je oblíbíte a nedovolíte jim, aby se jen tak vzdálily z vaší kůže. Správně navoněná žena fascinuje okolí a zároveň se cítí sebevědoměji a pohodlněji. Sálá z ní její oblíbená vůně, protože nikdo by se dobrovolně nenaparfémoval něčím, co mu ani trochu nesedne.

Mezi dámskými vůněmi od Lacoste najdete také Touch of Pink. Citrusově-květinová vůně působí svěže a ucítíte v ní nádech trošky koření.

Hlava parfému obsahuje listy koriandru, kardamom a krvavý pomeranč. Srdce parfému tvoří fialkové lístky, jasmín, lístky fialky a mrkvová semínka. Základem Touch od Pink se staly vanilka, santal a pižmové tóny.

Nejprve vás pohltí vůně po růžovém pomeranči. Stačí mžik a postupně ucítíte květinové vůně a sladkou vanilku. Následně půjdete do trochu kořeněného světa a celkově zaznamenáte svěží vůni ukrytou ve flakonku růžové barvy.

Dámský parfém Touch of Pink není žádný přeslazený suvenýr, ale osvěžující doplněk veselých dívek a žen. Svěže vyjádříte svůj svět. Budete oplývat elánem se pouštět do užívání života s větší vervou. Stanete se milovnicí voňavky, která bude umět vyjádřit vaše šťastné období – úspěchy, nezapomenutelná setkání, romantiku, lásku. Nebudou chybět doteky nejen zbarvené dorůžova, ale i do ostatních barevných variant.

Touch of Pink umí oslavovat, toužit, chtít a ochutnávat, co si zamanete. Dotknou se vás nasládlé květiny, stejně jako lehká divočina a dojemná elegance. Pokud zvolíte tuto nekomplikovanou vůni, poznáte, co dokáže. Hodí se hlavně pro teenagerky a mladší ženy, ale pochopitelně záleží hlavně na tom, jakou kdo upřednostňuje vůni.

Lacoste Touch of Pink seženete jako parfémy EDT o obsahu 30 ml, 50 ml a 90 ml. Nemohou chybět ani sprchový gel a tělové mléko – jen díky nim můžete být zaplavena vůní Touch of Pink každá buňka vaší kůže.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *