Toaletní voda Azzaro Now Woman

Azzaro Now toaletní vodaAzzaro vůně vás dostanou svou něžností a jemností, stejná je i toaletní voda Azzaro Now Woman. Parfém Azzaro Now Woman ve vás vyvolá něžný svět. Budete vrženy do jasu slunečného dne a ucítíte správnou radost ze života.

Jaké má složení toaletní voda Azzaro Now Woman? Jemně sladká vůně má srdce tvořené aldehydem, tahitskou lilií a jasmínem. Hlavu tvoří aldehydy, zlatavý rum, bílý čaj, květiny, bergamot a plod mučenky. V základu se ukrývá pižmo, růžové dřevo a bledá dřeva. Květinový nádech působí svěže a vůně vyzařuje barvitost. Milovnice čajových vůní budou naprosto spokojeny s výběrem právě toaletní vody Azzaro Now Woman.

Nejprve ucítíte hezkou čistou vůni. Patrně poznáte lilie a po rozležení vůně po aplikaci na kůži zůstane sladší nádech. Některým uživatelkám může připadat na začátku ostřejší a po rozležení se teprve dostanete k jemnosti parfémované vůně. Toaletní voda Azzaro Now Woman se hodí pro denní nošení. Určitě vás potěší obstojná výdrž toaletní vody jemně nasládlých tónů. Vůně je k dostání i ve verzi pro pány. Toaletní voda Azzaro Now Woman je zvláštní vůně, která vás přivede k přemýšlení, jestli ji milujete nebo nesnášíte…

Azzaro Now Woman EdT vám přinese svět plný slunce, který stvořil Loris Azzaro. Loris Azzaro se stal módním návrhářem, který vytvořil během sedmdesátých let značku, která je v současnosti známá po celém světě. Azzaro miloval módu, a tak se záhy věnoval navrhování oblečení. Nemohl opomenout stvořit vlastní kolekci pojmenovanou jednoduše: Azzaro. První parfém Azzaro vznikl v roce 1975. Jednalo se o legendu mezi parfémy Azzaro Conture. Parfémy této značky vyzdvihnout váš charakter a osobnost.

Azzaro Now Woman můžete sehnat jako toaletní vodu Azzaro Now 1,5 ml vzorek, abyste si mohla vůni nejprve vyzkoušet. Dále je k dostání o obsahu 80 ml, 50 ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *