Toaletní voda Azzaro Decibel

Azzaro DecibelToaletní voda Azzaro Decibel je určena pro muže. Pánský parfém Toaletní voda Azzaro Decibel byl uveden na trh v roce 2011. Už na první pohled vás zaujme balení parfému, které má podobu mikrofonu. Samozřejmě je obal lákavý, ale hlavním důvodem, proč si pořizovat parfém je druh a intenzita vůně.

Jakou vůni má nachystanou toaletní voda Azzaro Decibel? Hlavu parfému tvoří citrón, aldehydy a lékořice. V srdci se zabydlely kadidlo a fialky. Základem toaletní vody se staly vetiver, fazole tonky a fialka. Jedná se o suchou, kořeněnou a zároveň sladkou vůni, která nesedne každému.

Nejsilnější složkou, kterou ucítíte je lékořice. Nejde o žádnou svěží a sportovní vůni, bude se líbit mužům preferujícím silnější kořeněné vůně s příměsí vanilky.  Velkým plusem vůně toaletní vody Azzaro Decibel je silná výdrží po aplikování na kůži. Budete vonět skutečně hodně dlouho a silně.

Pronikavá vůně Azzaro Decibel zatočí nejednomu muži hlavu. V nápaditém a originálním flakonu získají hutnou intenzivní vůni. Orientálně-kořeněná vůně pro muže je k dispozici s rozprašovačem, což umožní pohodlné nanášení všude, kam si budete přát. Návrhář Loris Azzaro se narodil v Tunisu a stal se známým po celém světě. Srdcem patřil k italské Sicílii. Jeho kariéra byla započata návrhy šperků a doplňků pro svojí ženu. Díky vášni k módě se brzy začal věnovat navrhování oblečení a vznikla i jeho vlastní kolekce Azzaro. Parfémy Azzaro vznikají ve spolupráci s nejnadanějšími designéry. Azzaro zůstává věrný tradici a zakládá si na naprosté kvalitě, což se odráží i ve výběru surovin.

Toaletní voda Azzaro Decibel je k dispozici o různém objemu. Za dárek můžete například využít balení o 100 ml, 50 ml nebo 25 ml. Ve stejné vůni je k dispozici i tester – odstřik o 1,5 ml. Toaletní voda Azzaro Decibel si snadno podmaní všechny moderní muže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *