Salvatore Ferragamo Incanto Shine

Salvatore Ferragamo Incanto ShineChtěli byste se nechat omámit sladkou květinovo ovocnou vůní? Nevíte,co právě tato žena, procházející se kolem vás takřka denně používá za parfém? Možná se jedná o Salvatore Ferragamo Incanto Shine, parfém plný svěžesti a sladkosti, která vás přitáhne barevným zpracováním obalu.

Jak na vás bude působit Salvatore Ferragamo Incanto Shine? Z hlavy se bude linout mučenka, bergamot a ananas. Srdce parfému tvoří sladká broskev, neodolatelná pivoňka s frézií. Základem pro parfém se staly ambra, pižmo a cedr. Salvatore Ferragamo Incanto Shine je vůně, kterou si můžete zařadit mezi svěží ovocně-květinové.

Nejlépe se bude hodit pro slečny a dívky, které mají rády svět fantazie. Pochopitelně je to na vašem rozhodnutí, jestli si parfém dovolíte i ve starším věku. Váš parfém do vás bude pronikat stejně jako fantastické světy plné nádherných barev a sladěných vůní. Můžete jen tak snít a vědět, že parfémové ingredience vás naladí na správný koloběh života.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine se hodí především k používání během dnů plných slunce – tedy hlavně do jara a léta. Samotný flakon vám dovede vykouzlit úsměv na tváři, protože má barvy duhy.

Jaký je parfém pro ženy Salvatore Ferragamo Incanto Shine? Jedná se o velice příjemnou vůní, o takovou svěží květinu. Výdrž parfému záleží na vaší kůži – z někoho takřka ihned vyprchá, někomu vydrží dlouho. Letní vůně Salvatore Ferragamo Incanto Shine umí ženu okouzlit svou vnější podobou a zároveň svým obsahem. Po navonění se budete cítit letně, čistě, svěže a celkově nádherně. Toaletní voda pro ženy Salvatore Ferragamo Incanto Shine je vůní, kde převládnou ovocné tóny.

Toaletní voda pro ženy Salvatore Ferragamo Incanto Shine je k dostání v několika variantách. pořídíte ji o objemu 100 ml, jako vzorek  o objemu 1 ml nebo toaletní voda 30 ml, 11 ml,  15 ml nebo 50 ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *