Red

Red

Red

Každé tělo potřebuje něco jiného, to se týká hlavně parfémů, protože některé s vámi snadno splynou, jiné vyprchají příliš brzy a ostatní vás chňapnou tak, že by byl hřích je opustit. Zdá se vám, že jste pro sebe ještě nenašli ideální vůni? Někdy to dá skutečně práci a hledání může být zdlouhavé. Dnes si zaskočte k Red od Lacoste, třeba právě tato vůně omámí vaše smysly natolik, že se ji nebudete chtít nikdy zbavit.

Pánská vůně Lacoste Red si vás nejprve přitáhne svým červenáním. Samozřejmě je stydlivost dokonale hraná a pravým záměrem bylo upoutání na první pohled. Červená představuje vášeň, vzrušení, neobyčejné dobrodružství a touhu po vítězství. Červená je velký Red krok vpřed k zítřkům a naprostému otevření se okolnímu světu.

Složení parfému je vždy zajímavá informace, protože vám tak trochu odtajní, co vše se uvnitř skrývá a vy můžete hádat, jestli jste uhodli správné složení. V případě parfému Red se jedná o zelené jablko, ledovou túji a maracuju v hlavě parfému. Srdce tvoří jasmín, cedr a sibiřský smrk. Základem parfému jsou pačuli, vetiver a pižmo.

Ze spojení zeleného jablka s tóny vzácných dřev vznikla zajímavá pikantnost pro muže, kteří se rádi oddávají soupeření a fandí vítězům. Celým srdcem se také snaží stoupat na nejvyšší příčky úspěšnosti a při vhodném kombinování se jim to daří.

Při prozkoumání parfému Red uznáte, že se jedná o poměrně sladkou vůni, která může mnohým připomínat příchutě ovocných žvýkaček. Hodí se hlavně na léto a pro sportovní typy mužů. S Red můžete mít prostě něco navíc. Budete dobře naladěni a zamilováni do úžasné vůně, která se stane součástí vašeho světa.

Toužíte se oddat vůni Red naplno? Potom neváhejte a dopřejte si z nabídky toaletní vody o objemu 125 ml, 75 ml nebo 50 ml. Příznivci vůně jistě uvítají i možnost mít stejně navoněnou vodu po holení.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *