Pour Homme

Pour Homme

Pour Homme

K moderní klasice byste mohli zařadit mnohé věci z vašeho okolí. Pokud si vezmete na mušku i pánský parfém Pour Homme, může se snadno vměstnat do podobné kategorie. Do vašeho osobního života vám může tato vůně přinést mnohé nové pocity. Svou výrazností vás donutí k zamyšlení a doslova k vám bude promlouvat energií, mužností a záplavou ovocných tónů ve spojení s pikantními kořenícími prvky.

V případě, že se zblízka podíváte na složení parfému Pour Homme, nemůžete se divit menší záplavě ovocných vůní, protože hlavu parfému tvoří švestka, jablko, červený grapefruit a k tomu všemu jim sekunduje italský bergamot. Do srdce parfému se díky výrobcům proslulé firmy Lacoste dostalo několik druhů koření, pochopitelně k sobě dostatečně ladících.

Jedná se o jalovec, kardamon, růžový pepř a skořici. Základem parfémovaných esencí se staly dřevité vůně santalu a cedru. Nechybí zde ani příměs rumu, sladké vanilky a pižma.

Výrazný a sofistikovaný parfém se prvně u zákazníků objevil během roku 2002, kdy byl slavnostně uveden na trh. Především se hodí pro muže, kteří mají rádi ovocné energické vůně s rumoovu esencí. Parfém ve vás probudí rafinovaný styl a otevře vaše přirozené charisma. Vaše individualita se vyklube na povrch a nic vám nebude stát v cestě za navržením různých změn ve vašem životě.

Pánské parfémy Pour Homme se plní do jednoduchých a zároveň elegantních flakonů. Moderní vůně je určena pro vyzrálé muže, ale také pro odvážlivce. Nebojte se uchopit část moderní vůně a sžít se s ní na dobu, jaká vám vyhovuje.

Lacoste Pour Homme má v současné nabídce zahrnuty toaletní vody s rozprašovačem o objemu 100 ml, 50 ml a 30 ml. Dobrou zprávou pro oddané příznivce této vůně je, že si lze dopřát také sprchový gel, balzám po holení a vodu po holení ve stejném aroma. Proti pocení pomohou stejné vůně v podobě deo sprejů a tuhých deodorantů.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *