Pour Femme

Pour Femme

Pour Femme

Ženy se často chtějí povznést nad problémy všedních dnů. A možná právě z tohoto důvodu vznikl dámský parfém Pour Femme. I ve světě Lacoste můžete prožívat vaše denní dobrodružství, stačí si vybrat vůni, která vás nejlépe vystihuje a dostatečně provoní každý váš krok. Točte se ve víru vůně, která se nosí a je oblíbená.

Dámský parfém Pour Femme od Lacoste omámí vaše smysly a skvěle provoní kůži. Výrazná vůně představí vaši ženskou krásu a rozvine ji po všech stránkách. Zalíbí se ženám, které mají impulzivní a spontánní jednání.

Parfém Lacoste Pour Femme vyvolává jedinečné pocity na základě jednoduchých impulzů. Vůně se rozlije po těle s neuvěřitelnou jemností a nevtíravě zapůsobí nejen na vaše smysly, ale i na okolní svět. Ženy se stanou přitažlivé pro opačné pohlaví. Budou mít chuť se příjemně bavit a energetická vůně je dostane do povznášejících situací.

Jestliže se zaměříte na složení parfému, tak hlavu tvoří vůně jamajského pepře a fialové frézie. Srdce pohltilo vůně květů bílého heliotropu, iránského jasmínu, květu ibišku, bulharské růže a semen ambrózie. Základem pro parfém se staly himálajský cedr, santalové dřevo, kadidlo a semiš. Výrazná vůně vás nejprve chytne do spárů jamajského pepře, purpurové frézie a nového koření. Dále se připravte na aroma šťavnatých jablek, íránského jasmínu a otočníku, ambrózie, bulharské růže a fialky. Nakonec vás lapí jemné dřevité tóny zastoupené santalovým dřevem, labdanem, himalájským cedrovým dřevem a s příměsí kadidla.

Lacoste Pour Femme se dodává na náš trh jako parfémová voda s rozprašovačem o objemu 90 ml, 50 ml nebo 30 ml. Ve stejné vůni si pořídíte také sprchový gel a tělový krém, aby bylo snadné tuto vůni ještě více zintenzivnit. Předveďte se před okolním světem v těch nejlepších vůních, na které se jen tak snadno nezapomene.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *