Parfémy Armani

Parfémy ArmaniNa levné parfémy Armani dnes můžeme narazit v mnoha internetových obchodech nebo také při výprodeji v kamenné prodejně. Parfémy Armani jsou považovány za jedny z nejluxusnějších a nejdražších parfémů.

Značka Armani se uvedla na trh v roce 1974 pomocí pánské módní kolekce.Následující rok rozšířila svou nabídku i o dámské modely. V současnosti má svou živou internetovou show.Značka armani má na svém kontě velmi dlouhou řadu vynikajícícch parfémů, z nichž se mnoho stalo i vůní roku.

Mezi dámské vůně armani patří například parfémy Giorgio Armani Acqua di Gio, Giorgio Armani Emporio Diamonds nebo Giorgio armani Emporio Diamonds Intense.

Giorgio Armani Emporio Diamonds

Tento parfém je ztělesněním ženskosti, tvořený směsí dřeva a výtažku z ambry. Jde o velmi ženskou a výraznou vůni. Hlava je tvořena výtažky z jíčí a malin, srdce tvoří růže a frézie a základ je směsí vetiveru, cedrového dřeva, pačuli, ambry a vanilky.

Giorgio Armani Emporio Diamonds Intense

Tento parfém je nástupcem výše zmíněného parfému a říká se o něm, že je ještě neodolatelnější. Jeho vůně je intenzivnější a má větší hloubku. Díky tomuto parfému bude z každé ženy vyzařovat elegance, smyslnost a cílevědomost. Hlavu tohoto parfému tvoří výtažek z bulharské růže, srdce je tvořeno malinovým nektarem a ovocem a základ tvoří pačuli s bourbonskou vanilkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *