Moschino Funny!

Moschino FunnyToaletní voda pro ženy Moschino Funny! je tady a slibuje spoustu zábavy! Moschino Funny! je vůní, kterou si oblíbíte a budete se k ní vracet. Intenzivní a svěží zároveň! Dostane se vám do smyslů i pod kůži a uvidíte, jak vás budou na základě vůně ostatní poznávat.

Hlava parfému Moschino Funny! Je stvořena z pomeranče, pepře a rybízu. Ze srdce se line vůně fialky, pivoňky, jasmínu a zeleného čaje. V základu parfému číhají podmanivé vůně pižma, cedru, mechu a ambry.

Moschino Funny! Je svým způsobem rozkošná a dost hravá. Vůně je tak trochu provokatérka – stačí se nadechnout a nevíte, jestli jste v jen dobré nebo v úplně šílené náladě. Zábava a šarm na vás vykouknou už z designu parfému. Flakon má víčko se srdíčkem a vše je ozdobeno červenou stužkou s knoflíkem. Ani na obalu nechybí srdce – zamilujete se do vůně a do hravé fantazie italské značky Moschino. Váš ženský šarm bude naprosto očarován a připraven vystartovat do jakéhokoliv počasí v super náladě.

Rytmus života plný odhodlání je připraven vás dostat už prvním nádechem. Vůně se bude za vámi krásně linout a její předností je dostatečná výdrž. Především ji ocení mladé dívky, ale pochopitelně si ji mohou klidně dopřát i zralé ženy.

Moschino Funny! vás povzbudí a nebojte se, že budete cítit stejně jako vaše sokyně, protože na každém těle se vůně rozvine trošku jinak. Ostatní určitě nebude obtěžovat, ale naopak. Zvědavě se budou poohlížet a zkoumat, jak se vaše vůně jmenuje…

Moschino Funny! toaletní voda pro ženy je k dostání v různých objemech. Pořídit si můžete Moschino Funny! o objemu 100 ml, 50 ml, 25 ml nebo vzorek 4 ml či 1 ml. Nechybí ani možnost si zakoupit dárkovou sadu, která může potěšit nejen vás osobně, ale také vaše známé, příbuzné a kolegyně v zaměstnání. V sadách najdete kromě parfému také tělový gel a sprchový gel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *