Love of Pink

Love of Pink

Love of Pink

Romantické lásky jsou vždy okouzlením mezi lidmi. Najednou k sobě máte blíž a odkrýváte si své vnitřní pocity. Ženy dovede odhalit i dámská vůně Love od Pink od Lacoste, ovšem ne zcela – kousek po kousku, aby se neztratil nádech tajemna, který vychází z parfému…

Dámský parfém Love of Pink patřil k novinkám v roce 2009. Svěží ovocná vůně se hodí především pro mladé dívky. Aroma podtrhují exotické tóny. Hlavu parfému tvoří červený pomeranč, maracuja a citron. Srdcem parfému jsou květy kdoule a růžová magnólie. Základ parfému byl stvořen ze stephanotisu, bílého cedru, pižma a vanilky.

Nejprve zaregistrujete ovocné tóny červeného pomeranče, citrónové kůry a následně vám neujde kyselejší kdoule. Stačí pár dalších okamžiků, aby se objevila další vůně, tentokrát sladce ovocná společně s květinovým nádechem. Nemine vás výrazná vůně madagaskarského jasmínu a vděčné magnolie. Po nich přijde na řadu další příval vůní – zachytíte známé pižmo, vanilku, to vše doplněné uvolňováním vůně z hřejivého cedru.

Stačí přivonět nebo si parfém rovnou vyzkoušet na kůži a poznáte, že jde o sladší květinovo ovocnou vůni. Je sladká jako romantické chvíle a podmanivá jako pocity lásky.

Úžasná vůně si získá hlavně dívky a ženy, které preferují sladší vůně. Někomu může svým aroma připomínat žvýkačkovou vůni. Během léta ji používejte především večer, přes den by mohla být pro někoho příliš silná. Dámská vůně Lacoste Love of Pink vám připomene atmosféru ovocného sadu, kde se mísí chypre vůněmi a jemnými květinovými tóny. Připomene vám pravé léto, kdy se dá užít spoustu zábavy a pochopitelně se i snadněji zamilovává.

Lacoste Love of Pink toaletní voda je pro vás k dostání v několika balení: 90 ml, 50 ml a 30 ml. Vůně Love of Pink – to je výrazný dotek pravé lásky, kde nechybí něžnost, romantika, vášeň a svůdnost.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *