Lanvin L Homme Sport toaletní voda

Lanvin L Homme Sport toaletní vodaLanvin L Homme Sport toaletní voda zastupuje sportovní vůně pro muže. Je fantastická, svěží, kořenitá a spíše lehčí pánskou vůní. Temperamentní Lanvin L Homme Sport – pánská toaletní voda bude vyhovovat aktivním mužům, sportovcům i všem mužům, kteří jsou naplněni pozitivní energií.

Sport je skvělým životním stylem, ale to neznamená, že si jiní muži nemohou dopřát tuto vůni. Předností  Lanvin L Homme Sport toaletní vody je, že se dá použít pro každou příležitost – slavnostnější i všední.

Lanvin L Homme Sport toaletní voda spatřila světlo světa již v roce 2009. Tváří vůně se stal španělský tenista Rafael Nadal. Lanvin L Homme Sport toaletní voda má srdce tvořené levandulí a šalvějí. Hlavu parfému tvoří bergamot a citron.  Základem energické vůně jsou indonéské pačuli, pižmo, vzácné dřeviny.

Z Lanvin L Homme Sport toaletní vody se bude linout též medový nádech. Vůně plná vitality a mládí je především bohatá na přírodní koření, kde nechybí ani tóny vzácných dřevin.  Od Lanvin L Homme Sport toaletní vody můžete očekávat vyvážený celek.

Je určena všem mužům, kteří mají v oblibě svěží lehké vůně s dřevitým základem. Podle ohlasů zákazníků se jedná o vůni, která dlouho vydrží. Vaši partneři, kolegové, synové, sourozenci budou tedy pěkně vonět příjemnou vůní, která dokáže upoutat. Mužská vůně bude působit rafinovaně, někdy hořce kořenitě, jindy zářivě a svěže citrusově díky citrónům a italskému bergamotu.

Značka Lanvin vznikla díky Francouzce Jeanne Lanvin, narozené v roce 1867 v Paříži. Módní návrhářka měla úspěch s modely pro holčičky a později pro matky s dcerami. Lanvin Parfums SA založila roku 1924 a o tři roky později světu představila první parfém nazvaný Arpége.

 

V jakém balení si můžete dopřát vůni Lanvin L Homme Sport? Seženete ji jako toaletní vodu o objemu 100 ml, 30 ml, 50 ml nebo jako vzorek o 1,5 ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *