Lacoste Inspiration

Inspiration

Inspiration

Dámská vůně nemůže být nikdy pro ženu jediná, protože žena má ráda změny a parfémů existuje tolik, že by bylo škoda užívat jen jediný druh. Ovšem je pravdou, že se může stát věrnou jenom jediné značce.

Dámský parfém Lacoste Inspiration vyzve k povšimnutí všechny ženy, které není cizí se radovat ze života. Užívat si všedních dní s určitým nadhledem a nepoddávat se šedivé všednosti. S Lacoste Inspiration nikdy nesplynete s davem, ale budete nad ním vyčnívat. Lacoste Inspiration vás ponoří do vůní bílých květů, pižma a exotických dřevin.

HLAVU parfému tvoří červený pepř, mirabelka, granátové jablko a mandarinková kůra. V SRDCI parfému se usadily konvalinka, jasmín, pivoňka a tuberóza. Základem pro vůni Inspiration se staly bílý santal, pižmo, vanilka a kosatec. Jestliže si vůni vyzkoušíte, ucítíte převahu květinových vůní s vanilkou a pižmem.

Mnohovrstevná vůně si s vámi bude jemně pohrávat a vydá jenom příjemné tóny. elegantně si vás podmaní a brzy se stane vaší součástí, že ji samotné přestanete vnímat. Kdo ji bezpečně ucítí, bude okolí. Dámský parfém Inspiration je poměrně sladký a hřejivý. Po otevření parfému vás pohltí ovocná svěžest, postupně se přenesete do květinových a dřevitých aromat.

Lacoste Inspiration si můžete pořídit jako parfémované vody o objemu 2ml (vzorek), 30 ml nebo 75 ml. Chcete, abyste byla vůní dostatečně nasáklá? Můžete si k parfémům přidat ještě tělové mléko Inspiration – stačí se jím po koupeli namazat a vůně na vašem těle ještě více zintenzivní.

Dopřávejte si zábavu a pocit volnosti s jemnou vůní, která se hodí k nečekaným příležitostem, pro svůdné i výjimečné chvilky. Vaší součástí se stane vůně Inspiration – inspirace pro pěkné momenty v životě moderní ženy. Nechte, ať si vaši nejbližší mohou vychutnávat kousek čarokrásna a hravosti, které jim poskytnete díky vaší oblíbené vůni.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *