Joy of Pink

Joy of Pink

Joy of Pink

Radost může mít různé barvy, už sama o sobě láká svou pestrostí a veselostí. Mezi hravými barvami se pohybuje i několik odstínů růžové. Radostná jízda a příjemné chvilky vás čekají také při používání dámské vůně Joy of Pink od Lacoste. Parfém okouzlí především dívky a mladé ženy, které jsou natěšené na střetávání s nejrůznějšími pozitivními nástrahami života. Chtějí se radovat, být šťastné a nespoutané… stejně jako Joy of Pink – jedinečná vůně, kde dominuje čerstvá grapefruitová šťáva se střikem exotického likéru Blue Curaçao.

Tváří kampaně Joy of Pink se stala slavná britská moderátorka a modelka Alexa Chung. Má bohaté zkušenosti z modelingu a sama se umí představit jako výborná módní stylistka, která ví, co je trendy a jaká image ji nejlépe vystihuje. Ostatně se netají tím, jakou radost jí udělala nabídka od Lacoste a svým neobyčejným charisma se vrhla i na představení svěží vůně.

Hlavu parfému tvoří grapefruit. Jakmile vaše smysly omámí příval hlavních citrusových tónů, začnete také vnímat vůně srdce parfému, kde kralují pivoňka a modrý likér Curaçao. Základ parfémové vůně obsahuje pižmo a cedr.

Vůně Joy of Pink je přívalem energie, která z vás nevyprchá tak jednoduše. Kapky svěžesti se mnohdy přetvoří na liják vitality a úžasného života. Stanete se vzrušující ženou, budete překypovat štěstím a svou radostí se dostanete pod kůži i osobám ve vašem okolí. Dobrá kombinace exotiky s citrusovými tóny – to je Joy od Pink od Lacoste.

Parfém s citrusovým základem a s příchutí karibské exotiky získáte v několika rozměrech. Toaltení voda Joy of Pink od Lacoste je dostupná v 30 ml, 50 ml nebo 90 ml balení. Kromě EDP si ve stejné vůni můžete dopřát sprchový gel a tělové mléko – při používání gelu, mléka a parfému nabere vaše tělová vůně úžasného rozměru a nikdo se neodváží protestovat proti vaší výjimečnosti.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *