Hugo Boss Boss Woman

hugo-boss-womanParfemovaná voda pro ženy Hugo Boss Boss Woman si vás získá zajímavou kombinací exotického ovoce. Žádná smyslná a elegantní žena neunikne ze spárů citu a neodolatelnosti. Parfemovaná voda pro ženy Hugo Boss Boss Woman využijete při pracovních příležitostech, zrovna jako na partnerských schůzkách či obyčejných pochůzkách po obchodech.

Jemná a zároveň rafinovaná vůně si vás podmaní svými vonnými tóny. Hlavu parfému tvoří směs ananasu, manga, mandarinky, kiwi, pomeranče a kumquatu. Ze srdce vychází jistá svěžest a okouzlí vás vůně ylang-ylang, mučenky, kosatce a frézie. Základem je vanilkou spojený mošus, cedr, santalové dřevo a mučenka. Jako těžší vůně vám bude připadat během letního parného období, proto se spíše využívá na chladnější část roku. Sladší vůně není v tomto čase tolik intenzivní a mnohem příjemněji se rozvine nejen na vaší kůži, ale upoutá i vaše okolí. Bez obav se dá využívat v kanceláři nebo v pracovním kolektivu, kam se příliš nehodí silnější vůně, aby neobtěžovaly ostatní. Univerzální vůně může na někom vydržet dlouho a z někoho vyprchá celkem rychle – záleží na osobním vyzkoušení.

Čistá a elegantní vůně vás dostane svým luxusem. Po nanesení na kůži máte jistotu, že s vámi slyne a dost dlouho vydrží. Boss Woman od Hugo Boss je dámskou vůní, která vznikla v roce 2000.

Hugo Boss svou firmu založil již v roce 1923. Značka Hugo Boss byla spojením s dokonale upraveným a oblečeným mužem. Kromě oblečení a módních doplňků se firma zaměřila na tvorbu parfémů – nemohlo nedojít ani na speciální vůně pro ženy.

Parfemovaná voda pro ženy Hugo Boss Boss Woman je pro zájemkyně připravena v několika velikostech včetně 1 ml vzorečky, aby se mohly připojit i zvědavé ženy, hledající ideální parfémy pro svou image. Dopřát si ji můžete i ve větších objemech – 90 ml, 50 ml a 30 ml.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *