Gucci Guilty Intense Pour Homme

Gucci Guilty Intense Pour HommeZnačka Gucci je už hodně známou po celém světě. Guccio Gucci se již ve dvacátých letech 20. století postaral o založení obchodu s koženými doplňky určenými pro jízdu na koních. Jakmile zemřel, převzali vedení firmy jeho synové a již během padesátých let se ocitli na špičce módního žebříčku v rodné Itálii. Další veleúspěch na sebe nenechal dlouho čekat a další dvě desetiletí se firma dostala do celého světa a značka si budovala skvělé jméno. Legenda Gucci vynikala především vyráběním elegantních módních doplňků, kde nechyběly elegantní kabelky, brýle, boty, pásky a tak podobně. Nezůstala pozadu ani ve výrobě parfémů, které se staly stejně oblíbenými jako výrobky z oblasti módy.

Gucci Guilty Intense Pour Homme představuje pánskou vůni s kořenito-dřevitým nádechem. Muže si získá svěžestí levandule, koriandru a citronu, kterou obsahuje hlava parfému. Srdce parfému je složeno z neroli a květu pomerančovníku. Vše se prolíná na základu u ambry, cedrového dřeva a pačuli.

Pánská vůně Gucci Guilty Intense Pour Homme je k dostání jako toaletní voda s rozprašovačem o objemu 90 ml nebo 50 ml.

Gucci Guilty Intense Pour Homme ve vás rozehraje sílu a odstraní strach si začít něco záživného.

Vůně se na trhu objevila v roce 2011. Moderní toaletní voda Gucci Guilty Intense Pour Homme vám pomůže s uměním svádět a provokovat. Opojná vůně se ukrývá v černém flakonku, kde nechybí typické označení „G“. Temně tajemný flakonek stačí otevřít a po vyzkoušení poznáte, čím dovede tato smyslná vůně uchvátit i hodně náročného muže.

Parfémy Gucci vynikají italskou dokonalou a lehkostí zároveň. Někdy se do vás pustí naprosto nespoutaně a vášnivě. Hlasitě vás budou volat a podruhé zase nechají velké upozorňování stranou a získají si vás něžností s nádechem romantiky. Nechte si i vy svého nepostradatelného přítele nablízku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *