Essential

Lacoste Essential

Lacoste Essential

Muži používají různé druhy parfémů, pokud zvolí svěží variantu, mohou se spolehnout i na zájem z okolí. Kdo by si nepřál stát u proudu donekonečna se táhnoucí svěžesti s příměsí jedinečných dřevitých tónů? A taková je toaletní voda Lacoste Essential – na elegantním základu postavené osvěžení, které umí pobavit, zaujmout a uchvátit.

Parfém Lacoste Essential byl poprvé připraven pro zákazníky v roce 2005. Lehce svěží a aromatická vůně je od té doby plněna do zelených flakonů.

Možná se hned při prvním použití trefí do vkusu vámi dané dokonalosti. Po jemném osvěžení totiž přichází na řadu úder v podobě zábavného parku, kde si každý vybere atrakce, jaké mu vyhovují nejvíce. Muži s vůní Essential neznají hranice, protože si připadají ve všem svobodní. Pojí se v nich galantní klasika a moderní nespoutanost.

Ve složení parfému objevíte mnohé zajímavé vůně. Hlavu tvoří vodní citrusové tóny, rajčatové lístky, tangerinka, černý rybíz a bergamot. Srdcem parfému se staly černý pepř a neodolatelná růže. Výběr pro základ parfému padl na santalové dřevo, pačuli. To vše má zajímavý dřevitý akord.

Přivoňte si a díky exkluzivní vůni se osvobodíte od ubíjející všednosti. I pánský parfém Lacoste Essential má možnost vám pomoct s dodáním energie. Dovede navodit příjemné okamžiky a zároveň upoutá pozornost i vašich něžných poloviček, protože ženy mají rády muže, kteří používají atraktivní vůně. Hodí se pro muže různých věkových kategorií, kteří se rádi oblékají do sportovního oblečení, ale rovněž dokonale sedne k elegantnímu stylu.

Toaletní vody Lacoste Essential jsou dostupné v balení po 125 ml, 40 ml a 75 ml. Ve stejné vůni si mohou pánové vybrat tuhý deodorant, vodu po holení, balzám po holení nebo sprchový gel. Sada s oblíbenou vůní jistě potěší vaše smysly a rozehraje skvělý part nevtíravé radosti.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *