Essential Sport

Essential Sport

Essential Sport

Žádná pánská vůně nepatří jenom mužům, protože i ženy se podílejí na úspěchu popularity jejich vůní – stačí si přivonět a hned vědí, jestli byl výběr správnou volbou či naopak. Mnozí si dokonce nechají poradit od ženy, aby se jejich parfém nestal pořádným trapasem. Dá se však říct, že jemným parfémem nikdy nic nezkazíte, nebude se nikomu vtíravě motat pod nos a dráždit s menším či větším úspěchem.

Vzhledem k tomu, že svěží Lacoste Essential zaznamenal řadu úspěchů, nemohlo se to vyvinout jinak, než nějakou podobnou variantou.

Vůně pro pány Lacoste Essential Sport se poprvé objevila mezi zákazníky v roce 2009. Jak už název napovídá s původním Essential mají něco společného – jedná se o úžasnou svěžest. K té si přidejte další nálož osvěžujících tónů a můžete se zmítat v přívalu radosti a naprosté svobody.

Pokud se blíže podíváte na složení parfému, bude vám jasné, odkud se bere jemná svěžest a pozitivně energizující závan. Hlavu parfému tvoří vůně mandarinky, růžového grapefruitu a bergamotu. Ze srdce parfému příjemně vane zázvor s mořským vodním akordem. Pro stvoření základu parfému posloužily karafiát, pižmo a ambra.

Pánský parfém Essential Sport nejvíce uhrane sportující i jinak aktivní jedince v každém věku. Po použití vůně vyzní neotřele a mladistvě. Snadno se vás dotkne svou elegancí a vzbudí ve vás pocit nezávislosti a báječné svobody během provádění různých činností. Stačí chvíle a budete osvěženy tóny chladivého střiku, za další momenty se pustíte do oslavování života, kde nechybí zábava, potěšení a radost vycházející přímo ze srdce.

Pánský parfém Essential Sport seženete v přitažlivém flakonu, kde nechybí značka firmy – krokodýl. Pro zákazníky jsou dostupná balení toaletní vody s rozprašovačem o objemu 125 ml a 75 ml. Nechybí ani možnost mít tuhý deodorant ve stejné vůni.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *