Elegance

Lacoste Elegance

Lacoste Elegance

Parfémy by měly mít jistou jiskru, která se stane voňavým plamenem po svém použití. Lacoste Elegance vyzařuje eleganci, ale zároveň nadčasovost a umění očarovat nejednoho moderního muže.

Stoprocentně neodolatelný a sexy muž – k tomu jistě pomůže jedinečný parfém Lacoste Elegance, kde se nachází mnoho fascinujících vůní. Hlavu parfému tvoří mátová svěžest, tymián a několik kuliček jalovce. V srdci zavoní oblíbené lesní plody – ostružiny a maliny.

K tomu všemu si zkuste přimíchat kardamon a muškátový oříšek. Základ parfému obsahuje kromě cedru, ambry a santalového dřeva také hořkou čokoládu.

Pánský parfém Lacoste Elegance je shlukem kontrastů, které dohromady působí zcela harmonicky a ojediněle. Symbolem muže se tady stávají dřevitě kořeněné vůně s orientálním nádechem. Sotva by si někdo dovolil vyluzovat falešné tóny, když se kolem projde naprosto sladěný styl v té nejvyšší kvalitě. Po parfému sahají zkušení muži, kteří nesází jenom na přitažlivý obal, ale potřebují vyhovující obsah. Jenom díky správnému výběru se řadí mezi úspěšné jedince. Ostatně jako zakladatel firmy René Lacoste, kterému se díky americkým novinářům začalo říkat Aligátor (a krokodýl zdobí značku Lacoste). Nejprve proslul na tenisových kurtech a posléze v módním světě.

Vůně Lacoste Elegance byla uvedena trh roce 2007. Od doby představení parfému se kladly jasné cíle – nezklamat muže různých věkových kategorií. Dopřát jim vůni s orientálním akcentem a nastavit elegantní směr perfektním zítřkům.

Lacoste Elegance je k dostání v několika různých variantách. Kromě parfémů o obsahu 50 ml a 90 ml si mohou muži dopřát vodu po holení a balzám po holení. Nechybí ani sprchový gel, který se do kůže správně vsákne a po následném použití parfému se z mužů line vůně i z dálky. Možná i vy si zvolíte parfém Lacoste Elegance za váš nejoblíbenější…

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *