DKNY Pure toaletní voda

DKNY Pure toaletní vodaChcete si pořídit čistou vůní, která vám přinese krásné zrelaxování během dne? Právě taková je DKNY Pure toaletní voda, což o ní prozrazuje nejen název. Možná se rozhodnete ji darovat a obdarované ženy se pak uchýlí ke koupi samy, protože vůně si je dokáže získat naplno.

Vůně Pure DKNY vám dokáže, že nejde jenom o vůni, ale o způsob života. Jasně daný luxus je tu pro každou ženu. DKNY Pure toaletní voda umí působit něžně a smyslně. Čím vás DKNY Pure toaletní voda provoní? Hlavu parfému tvoří jemný lotosový květ, osvědčená královna růže a neodolatelný jasmín. Srdce parfému je složeno z frézie, orchideje a ambrové vůně. Základ tvoří santalové dřevo a vanilka. Milovnice autentických vůní se mohou svěřit do této vůně.

Úžasná a nevšední vůně vydrží dlouho. Výdrž je pochopitelně ovlivněna vámi samotnými – někomu vydrží déle a někdo ji za chvíli ani neucítí. Jde o nevšední vůni, vyznačující se jemností. Převládá sladká vůně a po prvním přivonění zaregistrujete vanilku, orchidej nebo jasmín. Dostane vás její ženskost a ucítíte i náznak koření, která podtrhuje extra kombinaci vybraných ingrediencí. DKNY Pure toaletní voda je povedenou vůní, která umí pohladit ženskost. Lehká vůně pro chladnější i teplejší dny a pro chvíle, kdy potřebujete být pořádně cool.

DKNY Pure toaletní voda pro ženy se objevila na pultech pro zákazníky již v roce 2010, kdy byla novinkou. Značku DKNY má na starosti Donna Karan. V módním průmyslu pronikla také do šperků, hodinek nebo luxusních módních doplňků. Parfémy DKNY jsou na špičce oblíbenosti a nabízí mnoho smyslných a elegantních vůní.

DKNY Pure toaletní voda pro ženy je k dostání v balení 30 ml a 100 ml. Toaletní vodě nechybí praktický rozprašovač. V řadě Pure od DKNY se nabízí ještě sprchový gel a tělové mléko, které vás dovedou intenzivně provonět na dlouhou dobu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *