Diesel Plus Plus Masculine

Diesel Plus Plus MasculineI muži se rádi nechají vtáhnout do pěkně provoněných dnů, kde mohou hrát i hlavní roli, když si vyberou tu správnou vůni pro jejich tělo. Tou se může stát na nějaký čas či nastálo i Diesel Plus Plus Masculine.

Co obsahuje parfém pro muže Diesel Plus Plus Masculine? Hlavu parfému tvoří palmové lístky, bergamot, pomeranč a heliotrop. Srdce parfému se skládá ze zelených tónů, šalvěje, kardamomu, koriandru. Nechybí zde ani bříza a vůně fialky, konvalinky a jasmínu. Základem vůně pro Diesel Plus Plus Masculine se staly skořice, tonka fazole, anýz, pižmo, hřebíček nebo muškátový oříšek. Dále zde bylo použito oblíbené santalové dřevo, vetiver a větvičník slívový.

Diesel Plus Plus Masculine je jemnou, ale také dost výraznou vůní pro muže v každém věku. Chcete projevit své city? Chcete dostat okolí jemnou vůní v zajímavé kombinaci? Potom neváhejte a zkuste Diesel Plus Plus Masculine vám bude hýčkat vaši duši a tělo zároveň. Díky oblíbené značce parfému se ocitnete v harmonii a naprosté spokojenosti. Dočkáte se luxusní péče o pokožku těla a omámíte nejen svou mysl…

Není tajemstvím, že poutavá vůně pro muže Diesel Plus Plus Masculine okouzlila i mnoho žen natolik, že se ji rozhodly používat také pro sebe.

Parfém pro muže Diesel Plus Plus Masculine má nevtíravou vůni, nejde o nic sladkého ani hodně kořeněného. Orientálně-dřevitá vůně pro muže v sobě ukrývá hned několik ingrediencí, které se ve správné kombinaci slily do zajímavé vůně. Diesel Plus Plus Masculine se začal vyrábět v roce 1997, kdy byl uveden na trh.

Parfém pro muže Diesel Plus Plus Masculine je k sehnání v několika variantách. K dispozici je toaletní voda pro muže Diesel Plus Plus Masculine o objemu 75 ml. K vyzkoušení vůně si můžete objednat vzorek parfému a poté posoudíte, jak na vašem těle dlouho vydrží a jestli jde o správnou volbu pro vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *