Diesel Only The Brave Tattoo

Diesel-Only-the-Brave-Tattoo-Eau-de-ToiletteSpolečnost Diesel byla založena v roce 1978 Italem Renzem Rosso. V době svého vzniku patřilo slovo „diesel“ k symbolům alternativní energie a Rosso se rozhodl, že díky „dieselu“ si dovolí také vyjádřit svůj alternativní přístup k módě. Diesel se zaměřuje na výrobu oblečení, obuvi a nechybí ani vlastní parfémy, které jsou určeny hlavně pro osoby s patřičným sebevědomím a se správným elánem do života. Diesel produkuje parfémy pro muže i ženy.

Diesel Only The Brave Tattoo je pánskou vůní, která vznikla v roce 2012. Vůně vás v tomto případě upoutá později než samotný obal. Charakteristický flakon je totiž navržen v graffiti stylu a nelze si nevšimnout, že zobrazuje skleněnou pěst s tetováním. Pěst má černé provedení. Tmavý podklad doplňuje světlý nápis.

Diesel Only The Brave Tattoo uhraně každého, kdo chce pociťovat jistou neodolatelnost a smyslnost. Parfém pro muže je plný sexappealu a složení vůně podtrhuje jedinečnost každého svůdníka. Nevěříte, že bude lehké nalákat do vašich rozhozených sítí tu nejkrásnější ženu vašeho srdce? S Diesel Only The Brave Tattoo vyzkoušíte to, na co jste nemohli do nedávna ani pomyslet. V hlavě se vám budou rozehrávat tóny jablek a kůry. V srdci se rozjiskří šalvěj a burbónský pepř a to vše na základu tvořeném z jantarového dřeva, pačuli a tabáku. Výrazná kořenitá vůně může vyprovokovat vaše okolí. Vypozorovat můžete jistou energetičnost.

Diesel Only The Brave Tattoo seženete jako toaletní vodu s rozprašovačem o objemu 75 ml, 125 ml nebo 50 ml. K dispozici je také Diesel Only The Brave Tattoo balzám po holení o objemu 50 ml.

Inspirací pro vzniklou vůni se stali lidé s ozdobením těla tetováním. Jedinci, kteří se odvážili nosit „graffiti“ navždy. To však neznamená, že by se parfém pro muže Diesel Only The Brave Tattoo měl usadit pouze na mužích s tetováním, určitě potěší i nepotetované…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *