Dámské parfémy Chanel

spencer / Pixabay

Parfémy Chanel jsou světoznámé díky své kvalitě a dlouhé době, po kterou parfém voní. Dnes jsou takřka stálicí mezi nejoblíbenějšími dámskými parfémy, v čele s parfémem Chanel No 5, který je v oblasti dánských parfému skoro legendou.

Tento parfém je často označován jako nejslavnější parfém který byl kdy stvořen. Chanel No 5 coby klenot této společnosti rozhodně není vůně, kterou by si žena vzala na běžné denní nošení. Chanel nejde cestou jako mnoho jiných společností a nenabízí širokou nabídku parfémů pro každého, ale jejich nabídka je relativně úzce zaměřená. Parfémy jsou spíše těžší a nehodí se na každou ženu. Doporučuje se spíše pro vyzrálejší, sebevědomé ženy.

Parfémy Chanel jsou synonymem pro luxus a eleganci a právem se řadí na vrchol parfumářských značek. Parfémy Chanel zaujmou nejen svou vúní, ale také nádherným flakonem.

Jsou bez přehánění nadčasové a i přes svou dlouhou tradici se stále snaží o novátorský přístup k návrhu nových parfémů.

Další značky parfémy Chanel

První parfém značky Chanel byl na trh uveden v roce 1921.Tato značka začala jako první ve svých parfémech využívat také syntetické esence.

Mezi další parfémy společnosti Chanel patří Chanel Allure, Chanel Allure Sensuelle, Chanel Coco, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Cristalle, chanel Chance, Chanel N°19, Chanel N°5 Eau Premiere a Chanel Chance Eau Fraiche.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *