Challenge

Challenge

Challenge

Parfémy pro muže jsou mnohdy příjemné i ženám, proto ony si dobře pamatují, jakou vůní voněl ten a onen muž, kterého potkali či znali ve svém životě. Parfém Challenge může být také vynikající vzpomínkou na perfektně navoněné pány, protože je naplněn citrusy, dřevem a bylinkami. A navíc pánové se budou cítit pokaždé elegantní a zároveň dynamičtí – otevření pro různá životní dobrodružství.

Lacoste Challenge se stala novinkou mezi parfémy pro pány v roce 2009. Pro parfém byly vyrobeny speciální flakóny, které vzhledem připomínají rukojeť tenisové rakety. Ostatně sám zakladatel značky Lacoste je tenisovou legendou. Průhledné sklo lahvičky s černou zátkou zdobí bílý krokodýl. Do flakónu se plní vůně, která má charisma opravdových mužů.

Jedná se o dynamickou a optimistickou vůni, kterou více využijete jako sportovní než společenskou. Toaletní vody využijí muži v každém věku. Mladí ocení její dynamičnost, starší pánové její svěžest.

Stačí si přivonět nebo vyzkoušet přímo na kůži a hned se k vám bude linout zástup vůní s převahou mandarinky, citronu a bergamotu. Srdce parfému obsahuje zázvor, levanduli a kořínek fialky. Základem parfému Lacoste Challenge se stalo ebenové a týkové dřevo.

Parfémy Lacoste Challenge to jsou osvěžující kousky, kde snadno uvízne každý moderní muž. Pojmenování vůně je jakousi inspirací pro uživatele tohoto parfému – měli by všechny výzvy přijímat se značným sebevědomím a směle se vrhat do překvapení, které přichystá sám život. Stačí se nadechnout svěže citrusového aroma s dozvukem dřevitých akordů ebenu a týku a bude vám vše jasné…

Parfém Lacoste Challenge EDT je dostupný o obsahu 50 ml, 30 ml a 90 ml. Kromě toho si pánové mohou pořídit Challenge deostick o obsahu 75 ml. Kromě tuhého deodorantu můžete do sady pro muže Challenge přidat také sprchový gel.

Parfemy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *