Carla Fracci Hamlet – toaletní voda pánská

Carla Fracci Hamlet

Carla Fracci Hamlet

Vůně Carla Fracci – Hamlet s příznačným názvem Hamlet odráží kontrastní i komplexní charakter slavné shakespearovské postavy.

Originální vůně Carla Fracci – Hamlet kombinuje svěžest a intenzitu zelených a citrusových tónů, tónů dřevin a koření v přirozeném kontrastu, který je příjemnou interpretací Hamletova osobnosti.

Hamlet , král dánský a jeho tragický příběh, je jedním z nejznámějších a nejcitovanějších Shakespearových dramat. Pravděpodobně spatřil světlo světa mezi lety 1600-1602 a byl postupně přeložen do prakticky všech jazyků. Hamletova zvolání “ být či nebýt „, nejznámější pasáž celé hry, byla citována v ohromném množství představení na jevištích celého světa.

Neznámé pravidla, překvapení za každým rohem, pochybnosti a nejasnosti, chvíli tu jsou a pak hned zmizí, myšlenky zhmotňující se v činy. To jsou záhady lidského bytí. V Hamletovi jsou všechny tyto pocity v samém centru dění, znásobené Shakespearovým uměním hry se slovy. Vůně Carla Fracci, ale i stav mysli pro ty, kteří vědí, jak prožívat každou chvíli svého života s entuziasmom, protože v kráse každého detailu je zachycena velikost celku.

Vůně Hamlet Carla Fracci je přirozeným kontrastem svěžesti a intenzity, proplétá a vynořuje se v různých podobách tisícem světů. V této originální kreaci se mísí svěžest s intenzitou, zelené a citrusové tóny, ojedinělé dřeva a koření, vše v přirozeném kontrastu, který je úchvatným ztvárněním Hamletova hloubky a jeho složité osobnosti .

Složení Carla Fracci – Hamlet – toaletní voda pánská

  • Hlava – citrus , hruška, vodní tóny
  • Srdce – magnólie, bílý pepř , pivoňka
  • Základ – santalové dřevo, bílá ambra , dřevo Guaiac

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *