Calvin Klein Eternity for Women

Calvin Klein Eternity for WomenParfemovaná voda pro ženy Calvin Klein Eternity for Women vás vláká do svých romantických květinových tónů a nepustí, pokud si to nebudete přát. Značka Calvin Klein patří mezi známé a celosvětově oblíbené. V jejím sortimentu nemohou chybět ani parfémy pro ženy.

Calvin Klein Eternity voní shlukem květinových vůní. Smyslná vůně spojuje hned několik oblíbených květin. Srdce parfému tvoří jasmín, narcis, konvalinka, lilie, růže a také měsíček lékařský. Základem parfémované vůně jsou hřejivé podtóny santalového dřeva a pižmo. V základu nechybí ani ambra a a esence z pačuli. Květinový koktejl podtrhují vůně hlavy, kde se použila směs frézie, mandarinky a šalvěje.

Vůně se hodí pro ženy plné něhy a citu. Pro dámy naplněné láskou, které chtějí dát světu vědět, jak romantická duše se v nich ukrývá. Lehké květinové tóny parfemované voda pro ženy Calvin Klein Eternity se hodí k celoročnímu používání. Opojná vůně dostane nejen vás, ale i široké okolí, které se s vámi shledá, nebo jenom tak projde kolem vaší osoby… I neznámí lidé vám klidně mohou říct, jak krásně voníte.

K vytvoření vůně Eternity for Women inspirovalo Calvina Kleina inspirovalo manželství s asistentkou Kelly Rectorovou. Na oslavě výročí svatby dostala Kelly od Calvina snubní prsten, který původně patřil knížeti Windsorovi a jaký daroval své milované kněžně. Prsten s diamanty zdobil vyrytý nápis ETERNITY – tedy věčnost. Tento dar byl doslova ideálním symbolem věčné lásky a oddanosti k partnerovi. A nemohlo to zůstat bez odezvy – tedy bez vzniku romantické vůně Eternity.

Parfemovaná voda pro ženy Calvin Klein Eternity  je k dostání v různých objemech – 30 ml, 50 ml, 100 ml nebo jako 1 ml vzorek pro vyzkoušení vůně na vaší kůži. Jestliže si tuto vůni oblíbíte, můžete se provonět i během koupele a po ní – k dispozici je sprchový gel, tělové mléko a deospray.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *