Bvlgari AQVA Pour Homme

Bvlgari AQVA Pour HommeToaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme je oblíbenou vůní pro každého moderního muže. Smyslná vůně umí přitáhnout pozornost! Jedná se o výraznou svěžest, která umí podtrhnout harmonii těla a mysli.

Bvlgari AQVA Pour Homme umí zaujmout. Pánská vůně našla inspiraci v přírodě, jak již název napovídá v energii vody. Toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme vás vtáhne hlavně díky nevšední kombinaci pomeranče a mořské trávy. Hlavu parfému pro muže tvoří tedy citrusy – mandarinka a květ pomerančovníku. Základem vůně jsou mořská tráva posidonie a svatolína. Základem je osvědčená ambra.

Specifická vůně splňuje to, co všechny parfémy se značkou Bvlgari. Jedná se o luxusní design ve spojení s vysokou kvalitou parfému. Toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme se na trhu objevila v roce 2005. Firma Bvlgari se do světa úspěchů na módním poli dostala díky šperkařství. V dalších letech postupně rozšiřovala svou působnost a došlo i na vytváření vůní. Od firmy Bvlgari nejsou známy jenom šperky a parfémy, ale také stylové módní doplňky – kabelky, brýle, hodinky, šátky. V parfémovém světě se značka Bvlgari objevila v roce 1992 a od vzniku prvního parfému stačila nasbírat řadu ocenění za nejlepší parfémy roku.

Toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme je k dostání v několika variantách. Především je k dispozici toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme o objemu 50 ml, 30 ml a 100 ml. Seženete ale také deodorant s rozprašovačem pro muže o objemu 100 ml, sprchový gel pro muže 75 ml, deostick pro muže 75 ml, vodu po holení pro muže 100 ml. Chcete darovat tuto vůni vašemu miláčkovi, partnerovi, manželovi? Hezkým dárkem bude dárková sada Bvlgari AQVA Pour Homme.

Toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme je pro muže výzvou na cestu vodní říší, kde není nouze o originální svěžest. Je určena pro všechny, kdo se chtějí navonět snadno zapamatovatelnou vůní. Parfémovaná voda pro muže od Bvlgari umí provokovat svým sušším a dřevitějším základem. Dostane vás chladivou vodní vůní s nádechem mořských tónů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *