Britney Spears Fantasy

Britney Spears FantasyParfemovaná voda pro ženy Britney Spears Fantasy potěší nejen příznivkyně této slavné zpěvačky, ale také milovnice sladších vůní. Už podle názvu vám bude jasné, že se budete toulat fantazijním světem, spojeným s lahodnými vůněmi. Parfémová voda Britney Spears Fantasy totiž představuje výraznější vůni, kde se snoubí ovoce a sladkost.

Hlavu parfémované vody tvoří jahoda a kiwi. Ze sladkých tónů se do parfému namíchaly také čínské švestky, které voní sladce a dále úžasné jasmínové okvětní lístky. Srdce parfému dále dotváří jemná vůně orchidejí, bílé čokolády a zlaté kdoule. Základem vůně se stalo pižmo, kořen kosatce florentského a smyslná dřevitá esence.

Popová hvězda Britney Spears si užívá ve svém světě určitě dostatek fantazie a její sny se jí mnohdy splní. Splní se i vám? Možná vás správně navnadí právě parfemovaná voda pro ženy Britney Spears Fantasy, která je určená pro celoroční nošení. Sladší vůně se hodí hlavně na mladší ročníky dívek, ale pochopitelně si ji klidně může dopřát i zralejší žena, když ucítí, že tahle vůně je to pravé fantazijní sousto….

Kromě obsahu vás okouzlí i vnější provedení. Flakón si jistě zaslouží pozornost, protože byl zhotoven ve šperkařské firmě Swarovski. Hravost zajímavě stvořeného flakonku podtrhuje sladký obsah, který nepatří mezi těžké vůně. Krásný design parfému můžete klidně nechat jako ozdobu na vašem nočním stolku, nebo kdesi na poličce s pěkně vypadajícími předměty.

Parfemovaná voda pro ženy Britney Spears Fantasy je k dostání v několika variantách. Můžete si ji pořídit jako parfémovanou vodu pro ženy o objemu 100 ml, 50 ml, o objemu 30 ml i jako 1 ml vzoreček k vyzkoušení, jestli pasuje zrovna na vaši kůži. Vyberte si podle nálady a voňte od rána do večera. Nádherná vůně Britney Spears Fantasy se jednoduše stane vaší součástí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *